Instalacje elektryczne w Bloku

Do teraz nie znaliśmy rozwiązania problemu remontu instalacji elektrycznej w blokach mieszkalnych  z tzw. ,wielkiej płyty”. Jest to instalacja dwuprzewodowa z przewodami aluminiowymi, której wymiana wiąże się z obowiązkiem przeprowadzenia gruntownego remontu.

Ludzie jednak wiemy, że instalacje elektrycznena dzień dzisiejszy w 80% mieszkań w  Polsce nie spełniają elementarnych standardów bezpieczeństwa (Czytaj więcej na ten temat). Ze stuprocentową pewnością najlepszym rozstrzygnięciem jest, jak już wspomniano, przeprowadzenie remontu generalnego domu i wymiana wszystkich przewodów na nowe, miedziane, trzyżyłowe z najnowszymi wymogami, tak żeby instalacja służyła nam już długie lata.

Jednakże zabieg ten dotychczas wiązał się z:

  • Obowiązkiem wyprowadzenia się z lokalu mieszkalnego przynajmniej na dwa tygodnie, wyniesienia wszystkich mebli.

  • Bardzo dużym bałaganem, któremu towarzyszy kurz i brud, wynikający z kucia 
    w żelbetonowych ścian.

  • Kolejno z rozprowadzeniem nowej instalacji elektrycznej, malowania albo tapetowania.

  • Bardzo dużymi kosztami, sięgającymi od 4 do ponad 10 tysięcy zł.

Nie zapominajmy jednak, że są takie domu, gdzie zlokalizowanie starej instalacji elektrycznej jest niemal niemożliwa z powodu braku dokumentacji i czasów szczęśliwej beztroski w budownictwie, graniczącej z fantazją prowadzenia przewodów elektrycznych w wielkiej płycie.

 

 

Nowa instalacja elektryczna w 5 godzin!

Chcielibyśmy, aby zaistniały instalacje bezpieczne, zakładane zgodnie z przepisami. Chcemy instalacji z opcją założenia zabezpieczenia różnicowego, aby była tania i dostępna dla konsumenta oraz aby cała wymiana instalacji elektrycznej nie przerastała mieszkańca.

Firma Profile VOX Sp. z o.o. postanowiła wprowadzić na rynek produkt, który w zwykły i ekonomiczny metodę pozwoli na rozwiązanie dylematu przepalonych instalacji elektrycznych. Mowa o Electric Box.

Electric box – nowa instalacja elektryczna w 5 godzin.

Dzięki nowemu produktowi, proponowanemu poprzez Profile VOX, można rozprowadzić nową instalację elektryczną w 5 godzin. Proces ten odbędzie się:

  1. śpiesznie: wystarczy kilka godzin na założenie nowej, bezpiecznej 3-żyłowej, miedzianej instalacji z opcją założenia bezpieczników różnicowo prądowych. Dają one maksymalną ochronę przed porażeniem, a co za tym idzie zaoszczędzić można kilka czasu, który zaowocuje możliwością stworzenia większej ilości zleceń.

  2. Czysto: bez kucia, niszczenia tapet, bez potrzeby wynoszenia mebli z domu – to istotne, z uwagi na priorytetową obawę nabywców, sądzących że standardowa wymiana instalacji elektrycznej w każdym momencie wiąże się z generalnym remontem domu. Estetyka kanałów do prowadzenia instalacji jest niepodważalna.

  3. Bezpiecznie: nowa 3-zyłowa, miedziana instalacja umożliwia podłączyć urządzenia o dużym poborze prądu, bez ryzyka, przegrzewania przewodów. Można poprowadzić do 4 oddzielnych linii dla zwiększenia bezpieczeństwa instalacji.

  4. Tanio: założenie nowej instalacji dla dwóch pomieszczeń pochłania dużo pieniędzy od 150-200 złotych brutto za jeden punkt, dzięki czemu uzyskać można więcej przychylnych Klientów, gotowych do konwersji instalacji elektrycznej

Sprawdźcie, jak łatwy jest montaż puszki elektrycznej i zyskajcie wielu zadowolonych Klientów. Wśród mieszkańców z problemem przepalonej instalacji elektrycznej, to rekomendacja dobrego fachowca jest najważniejsza. Polecając Electric Box, zaskoczysz Klienta nowym pomysłem, doskonale rozwiązującym jego problem!

Electric Box odkryć można w wybranych hurtowniach elektrycznych, sieci salonów PSB , a ponadto Bricomarche.

Dodaj komentarz